Jeżeli język nie jest poprawny,
Mowa nie znaczy tego, co ma znaczyć,
Jeżeli mowa nie znaczy tego, co ma znaczyć,
Nie będzie zrobione to, co ma być zrobione,
A wtedy moralność i wszystkie sztuki ulegną zepsuciu
I sprawiedliwość zejdzie na manowce
I wszyscy popadną w stan bezładnego pomieszania.

Konfucjusz
_____________________

7 czerwca 2010

7 Siostry holistyczne

Człowiek, jako całość psychofizyczna, na którą składają się sfery: ciało - psychika - duch, wymaga podejścia holistycznego. Na obrazku: promocja ujęcia holistycznego (wzmacnianie sfery ciało) przed  imprezą beatyfikacyjną księdza Popiełuszki.


(Warszawa, restauracja Sphinx)


Będzie miło, jeśli podpiszesz się pod swoim komentarzem. Różne opcje podpisu wybierzesz z rozwijanej listy pod oknem, gdzie wpisujesz komentarz. Wystarczy imię lub nick w polu NAZWA.

7 komentarzy:

 1. Kasia- nie samy chlebem człowiek podobno żyje :P

  OdpowiedzUsuń
 2. A trudno liczyć że ktoś ponownie rozmnoży chleb i ryby... Tym bardziej, że za pierwszym razem też udało się tylko w sprawozdawczości... A tak zagadaka Sfinksa rozwiązana

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam autora komentarza:) Niestety system komentarzy sam nie podpisuje, pisze tylko, że "anonymous wrote...", więc może chociaż imieniem opatrzyć? ;)Co bym wiedziała, z kim rozmawiam:.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmm, no siostra zakonna też człowiek i jeść musi! A skoro apetyt dopisuje to należy się tylko cieszyć :D Taka beatyfikacja swoją drogą dość męcząca jest więc i posiłek musi być odpowiedni. A siostrzyczki widocznie o figurę dbać nie muszą, hihi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Do restauracji w której pracuję przyszła kiedyś w niedzielę zakonnica. Godzina była wczesno popołudniowa. W przeciągu ok 90min wypiła trzy piwa. Rozmawiała przez komórkę dość długo w trakcie konsumowania. Nie pamiętam o czym. Zostawiła napiwek 3 zł.
  Ja tego broń boże nie komentuję. Tylko relację zdaję. Bo muszę. Nie jestem w stanie się od tego powstrzymać gdyż gradobicie skojarzeń w mojej głowie wywołuje dyskomfort na tyle duży, że dostaję jakby kurwicy. Piotrek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ takie wrażenie wręcz trzeba odreagować! Redukuj więc swój dyskomfort do woli ;)

  OdpowiedzUsuń

Będzie miło, jeśli podpiszesz się pod swoim komentarzem.
Różne opcje podpisu wybierzesz z rozwijanej listy pod oknem, gdzie wpisujesz komentarz.
Wystarczy imię lub nick w polu NAZWA.